• MSE 1 Basketbal Week man

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Trainingsschema

    maandag 20.00-21.30 Landstede veld a
    woendsdag 21.00-22.30 Landstede veld a
  • Team indeling

    NaamRol
    Borns, StanTeamspeler
    Bwefar, JafethTeamspeler
    Fonk, MarthylanTeamspeler
    James, JahmilTeamspeler
    Langevoort, SjoerdTeamspeler
    Mak, JonathanTeamspeler
    Parasyris, VasilisTeamspeler
    Rakic, NinoTeamspeler
    Schoth, PeterTeamspeler
    Weerd, Lars deTeamspeler
    Zondervan, KenrickTeamspeler
  • Staf

    NaamRol
    Hageman, ErwinTechnische staf
    Sporkslede, HenkTechnische staf
    Zondervan, KenrickTechnische staf
    Zondervan, KenrickTechnische staf
  • Programma

    DatumThuisteamUitteamWedstrijdAccommodatiePlaatsDetails
    20-04-2018 21:00Landstede Basketbal ZAC MSE 1 *EBV Baros MSE 1Landstede Basketbal ZAC MSE 1 * - EBV Baros MSE 1Topsporthal LandstedeZWOLLE
    21-04-2018 20:30De Hoppers MSE 1Landstede Basketbal ZAC MSE 1 *De Hoppers MSE 1 - Landstede Basketbal ZAC MSE 1 *VredehofHOORN
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    7 apr.CBV Binnenland MSE 1 - Landstede Basketbal ZAC MSE 1 *50 - 83
    13 apr.Landstede Basketbal ZAC MSE 1 * - Almere Pioneers MSE 169 - 65
  • Poulestanden MSE 1 (Mannen Senioren Landelijk)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1MSV/Zeemacht MSE 121210038642
    2Almere Pioneers MSE 121160526332
    3Landstede Basketbal ZAC MSE 1 *2015058230
    4River Trotters MSE 121120914224
    5BV Hoofddorp MSE 121110109122
    6De Hoppers MSE 121110106822
    7CBV Binnenland MSE 12111010-3822
    8EBV Baros MSE 12010010-7520
    9Red Stars MSE 1216015-7912
    10Arnhem Eagles MSE 1215016-25610
    11Blauw-Wit MSE 1215016-22310
    12The Jugglers MSE 1 * *212019-3614

    Poulestanden MSE 1 (Mannen Senioren)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1BV Groningen MSE 11100352
    2Red Stars MSE 11100342
    3Basketbal Academie Limburg MSE 21100312
    4Solar systemen-Grasshoppers MSE 11100302
    5Racing Beverwijk MSE 11100222
    6CBV Binnenland MSE 11100182
    7BV Hoofddorp MSE 11100182
    8Punch MSE 11100152
    9TSBV Pendragon MSE 11100112
    10De Hoppers MSE 1110092
    11Barons MSE 1110082
    12UBALL MSE 1110082
    13The Black Eagles MSE 1110062
    14Den Dungk MSE 1110022
    15MSV/Zeemacht MSE 1110022
    16Almere Pioneers MSE 1000000
    17Arnhem Eagles MSE 1000000
    18Basketbal Academie Limburg MSE 1000000
    19Dreamfields Dolphins MSE 1000000
    20Red Giants MSE 1000000
    21River Trotters MSE 1000000
    22Attacus MSE 11001-20
    23BS Leiden MSE 21001-20
    24De Groene Uilen MSE 11001-60
    25BC Vlissingen MSE 11001-80
    26VBC Akrides MSE 11001-80
    27EBV Baros MSE 11001-90
    28Landstede Basketbal ZAC MSE 1 *1001-110
    29Landslake Lions MSE 11001-150
    30Trajanum MSE 11001-180
    31HBV The Jumpers MSE 1 * *1001-180
    32B.C. Virtus MSE 11001-220
    33CobraNova MSE 11001-300
    34Harlemlakers MSE 1 *1001-310
    35The Jugglers MSE 1 * *1001-350