• Bestuur

    Voorzitter:
    Tonok Bwefar
    voorzitter@zac-basketbal.nl
    06-27028131
    Contacten Bond en Rayon, sponsoring, huishoudelijk regelement, statuten en zaalruimte

    Penningmeester:
    Willy Broek
    penningmeester@zac-basketbal.nl
    038-4210762
    Contributie, boetes, vergoedingen, schuldvrijverklaring (benodigd wanneer je bij een andere club gaat spelen)

    Secretaris en technische zaken:
    Romke Zijlstra
    secretaris@zac-basketbal.nl
    06-25096866
    Verslaglegging vereniging, Technische Commissie (Trainer / Coach / Team aan- en samenstellingen)

    Ledenadministratie:
    Jack Borst
    ledenadministratie@zac-basketbal.nl
    085-3012131
    Lidmaatschap, proef-trainingen, wijzigingen contactgegevens, website, Sportlink.

    Wedstrijdsecretariaat:
    Marjolijn den Hollander
    wedstrijdsecretariaat@zac-basketbal.nl
    06-24174844
    Wedstrijdplanningen, fluit- en tafelschema, tafelcursus

    Algemeen lid:
    Rik Rosendal
    rjjrosendal@hotmail.com
    038-4525349 (na 15.00u)
    Materialen en toernooien (mini- en peanut en vakantie clinics)

  • Commissies

    Technische Commissie TC:
    tc@zac-basketbal.nl
    Romke Zijlstra, Rineke van der Schaaf, Lodewijk Witteveen

    Aanstellen en begeleiden van trainers en coaches,trainingslocaties en -tijden, samenstelling teams en technische beleid

    Scheidsrechters Commissie SC:
    Jan Noordzij 
    sc@zac-basketbal.nl
    Wedstrijdregelement, scheidsrechterszaken en -opleidingen

    Communicatie:
    Jappie van der Schaaf

    communicatie@zac-basketbal.nl
    Web-site, social media, nieuwsbrieven etc

    VERTROUWENSPERSOON
    De vertrouwenspersoon is het aanspreekpunt binnen de vereniging voor allerlei vormen van ongewenst gedrag: zoals geweld, verbale agressie, seksuele intimidatie, pesten of discriminatie. De vertrouwenspersoon voor ZAC is Marianne van der Sluis. Ze is te bereiken via marianne@fitmind.nl of 06-55880088.