• VSE 1 Basketbal Week vrouw

  • Trainingsschema

    woensdag 20.30-22.00 Landstede: veld CC2
    maandag 19.00-20:30 Windesheim: Campus
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Team indeling

    NaamRol
    Alonso, AliciaTeamspeler
    Houtkamp, AnnemiekTeamspeler
    Idzenga, FrinkeTeamspeler
    Idzenga, TeskeTeamspeler
    Koopman, NinaTeamspeler
    Lammerink, EstherTeamspeler
    Lubbinge, MarjoleinTeamspeler
    Luyckx, KayleighTeamspeler
    Maneschijn, AnneloesTeamspeler
    Roest, Suzanne van derTeamspeler
    Schoemaker, FemkeTeamspeler
    Webbink, Lize-LotTeamspeler
  • Staf

    NaamRol
    Reenders, KeesTechnische staf
    Smilde, TerrenceTechnische staf
    Smilde, TerrenceTechnische staf
  • Programma komende 30 dagen

    DatumWedstrijdDetails
    21 sep. 20:45Landstede Basketbal ZAC VSE 1 - WSV VSE 1
    29 sep. 17:00Basketiers '71 VSE 1 - Landstede Basketbal ZAC VSE 1
    5 okt. 20:45Landstede Basketbal ZAC VSE 1 - Amical VSE 1
    13 okt. 17:00Uitsmijters VSE 1 - Landstede Basketbal ZAC VSE 1
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    15 sep.Jolly Jumpers VSE 2 - Landstede Basketbal ZAC VSE 153 - 61
  • Poulestanden Landstede Basketbal ZAC VSE 1 (VSEA Vrouwen Senioren Afdeling)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Uitsmijters VSE 11100422
    2De Snipers VSE 11100302
    3TONEGO '65 VSE 11100132
    4Landstede Basketbal ZAC VSE 1110082
    5Pluto VSE 1110072
    6Amical VSE 1000000
    7Twente Buzzards VSE 1000000
    8B.V. Batouwe VSE 21001-70
    9Jolly Jumpers VSE 21001-80
    10Basketiers '71 VSE 11001-130
    11WSV VSE 11001-300
    12The Valley Bucketeers VSE 11001-420