• LBZAC VSE-2

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Beesten, Sandra vanTeamspeler
    Broek, WillyTeamspeler
    Brug, Minke-Marije van derTeamspeler
    Bruinsma, NienkeTeamspeler
    Helbers, LeoniekeTeamspeler
    Jansen, GerjannekeTeamspeler
    Sluis, Marianne van derTeamspeler
    Vat, RosemarijnTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Wolf, Mike deTechnische stafTeammanager
    Wolf, Mike deTechnische stafCoach
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Programma komende 30 dagen

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 mrt. 17:30Kikkers VSE 1 - Landstede Basketbal ZAC VSE 2't Wooldrik
    16 mrt. 20:45Landstede Basketbal ZAC VSE 2 - S.V.Z.W. VSE 1Topsporthal Landstede
  • Trainingsschema

    woensdag 20.00-21.30 Landstede: veld CC1
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    15 feb.Landstede Basketbal ZAC VSE 2 - S.V.Z.W. VSE 237 - 26
  • Poulestanden Landstede Basketbal ZAC VSE 2 (VSEA Vrouwen Senioren Afdeling)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Uitsmijters VSE 213130082937145826
    2Landstede Basketbal ZAC VSE 213110270346024322
    3D.B.V. Arriba VSE 11190263947216718
    4Kikkers VSE 11170456743812914
    5S.V.Z.W. VSE 112606538533512
    6Peatminers VSE 114509632761-12910
    7SV Twello VSE 113409508595-878
    8Amical VSE 2 *12309374616-2426
    9S.V.Z.W. VSE 2133010395640-2456
    10Risne Stars VSE 1121011348647-2992