• LBZAC VSE-2

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Beesten, Sandra vanTeamspeler
    Broek, WillyTeamspeler
    Brug, Minke-Marije van derTeamspeler
    Bruinsma, NienkeTeamspeler
    Helbers, LeoniekeTeamspeler
    Jansen, GerjannekeTeamspeler
    Sluis, Marianne van derTeamspeler
    Vat, RosemarijnTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Wolf, Mike deTechnische stafTeammanager
    Wolf, Mike deTechnische stafCoach
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Programma komende 30 dagen

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    woensdag 20.00-21.30 Landstede: veld CC1
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Landstede Basketbal ZAC VSE 2 (VSEA Vrouwen Senioren Afdeling)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Uitsmijters VSE 2171700106247259034
    2D.B.V. Arriba VSE 1181602120068551532
    3Kikkers VSE 118120694678116524
    4Landstede Basketbal ZAC VSE 218120692474318124
    5S.V.Z.W. VSE 117809745740516
    6Peatminers VSE 1188010847937-9016
    7SV Twello VSE 1175012648802-15410
    8S.V.Z.W. VSE 2175012552902-35010
    9Amical VSE 2 *173014567932-3656
    10Risne Stars VSE 1171016484981-4972